KONST / Litografier / Färglitografi 15813254
nr 1581 3254
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
"Ymer 80". Signerad, daterad -81. Färglitografi, bildmått: 41x29 cm, yttermått inklusive ram: 63x43 cm
måndag 27 november 2023
kl 19:04:34
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner